“Пам’ятаємо і вшановуємо” до Дня пам’яті трагедії на Чорнобильській АЕС.

рооп
          В ці квітневі дні виповнюється 38 річниця Чорнобильської трагедії, яка залишила назавжди чорний слід в житті кожного з нас.
     26 квітня, вшановуючи подвиг ліквідаторів аварії та всіх, хто рятував нашу країну від ураження радіацією, зокрема наших земляків, які пройшли важкі випробування у далекому 1986 році.
   
       Керівники громади, військової адміністрації і районної радии, члени  громадської організації “Союз Чорнобиль” на чолі з головою Миколою Поворознюком  поклали квіти до пам’ятного знаку «Пам’ять Чорнобиля», який знаходиться у сквері Слави в центрі нашого міста.
ш
ог
     В музеї “Память Чорнобиля” відбулися екскурсії. Відвідувачі оглянули експонати, слухали цікаві розповіді й активно ділилися власними знаннями про історію Чорнобильської катастрофи.
р
н
д
    Напередодні відзначення Дня Чорнобильської трагедії в бібліотеках громади були оформлені книжкові виставки та перегляди літератури -  «Чорнобиль – без права на забуття», «Чорнобиль не має минулого часу», «Дзвони Чорнобиля», «Чорнобиль – то печаль твоєї, Україно, долі!»,«Мужність і біль Чорнобиля» та ін...
г
р
х
р
       З представлених матеріалів на виставках читачі можуть дізнатися про техногенну катастрофу та героїчні дії пожежників-ліквідаторів, працівників станції, військових, лікарів у боротьбі з «мирним атомом», які ціною свого життя захищали нас від наслідків катастрофи.
р
п
зщ
р
     Подвиг цих людей назавжди записано до літопису людської мужності, він навічно залишиться у пам’яті українського народу.
           Ми не маємо права забути тих, хто втратив життя та здоров’я у двобої з невидимим ворогом. Ми будемо завжди пам’ятати імена героїв Чорнобиля.
Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий