Привітання з Днем матері.

апол

Шановні матері! 

Прийміть найщиріші вітання та побажання з прекрасним святом – Днем матері!

       Традиційно в кожну другу неділю травня українські родини відзначають День Матері. Це свято особливе, сповнене щирого почуття любові, глибокої вдячності і безмежної шани до жінки-матері.

      Саме у сім’ї, завдяки материнському вихованню, зберігаються і примножуються родинні звичаї та традиції, формується атмосфера високої духовності та моральності, патріотизму та любові до рідного краю.

      Від душі бажаю щастя, миру, достатку, натхнення, терпіння, здоров’я та любові. Нехай ваші діти завжди будуть гордістю, радістю, світлом удачі для мами!

     У Ваших родинах хай лунає дзвінкий сміх діточок, внуків і правнуків, щоб вони своїм чистим щебетом звеселяли Ваші душі та множили надію на краще майбутнє.

    Нехай кожна мати, дитина якої боронить нашу Україну дочекається її з Перемогою, здоровою та не ушкодженою!

    Особливо хочеться доземно вклонитися матерям, чиї діти стали на захист нашої країни, чиї сини і доньки віддали життя захищаючи наш спокій і наші домівки! Кожна з вас здійснила подвиг виховавши своїх дітей – патріотів! Шана і вдячність Вам!

 

З повагою та глибокою шаною

начальник відділу культури,

молоді та спорту Гайсинської міської ради,

Заслужений працівник  культури України                                                                                                  Микола РИЧКОВ

 

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий