У пам’ять про Героя «59-ки»: у Гайсині відкрили меморіальну дошку полеглому захиснику Дмитру Чурікову.

ти м

     Сьогодні, 12 червня 2024 року, у річницю загибелі Захисника України, на фасаді міської середньої школи №6 відкрили та осв’ятили пам’ятну дошку у пам’ять молодшого лейтенанта Дмитра Чурікова.

    Дмитро Юрійович народився у місті Вінниця. Навчався у гайсинській середній загальноосвітній школі №6. Закінчив Київський інститут бізнесу та технологій.       Після навчання працював комірником та експедитором на підприємствах «Конті» та «Вілар».

      З 2017 року Захисник проходив службу за контрактом у 59-й окремій мотопіхотній бригаді імені Якова Гандзюка. Був учасником бойових дій в зоні АТО і ООС. Під час повномасштабного вторгнення Дмитро обіймав посаду молодшого лейтенанта, командира зенітного ракетного взводу зенітної ракетно-артилерійської батареї зенітного ракетно-артилерійського дивізіону відомої ” 59-ки”.

   08 червня під час виконання бойового завдання, Герой потрапив під ворожий артилерійський обстріл на Донеччині. Від отриманих поранень 12 червня 2023 року помер у шпиталі в Дніпрі, а 14 червня ми усі громадою проводжали Захисника в останній земний шлях до місця вічного спочинку.

    Наказом Головнокомандувача Збройних Сил України Валерія Залужного від 29 грудня 2023 року № 3128 за мужність, виявлену в захисті державного суверенітету і територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку, Чуріков Дмитро Юрійович відзначений почесним нагрудним знаком «Срібний хрест».

    Міський голова Анатолій Гук висловив співчуття рідним Героя від усієї громади. 

є

є

є

   Почесне право відкрити пам’ятний знак надали родині спочилого бійця та усім почесним гостям зібрання. На території школи зібралось чимало людей віддати шану Герою.

є

х

   За християнською традицією меморіальний знак освятив місцевий священник отець Ярослав та усі разом помолилися за душу невинно вбитого Героя Дмитра Чурікова.

є

   Під час церемонії присутні вшанували полеглого захисника хвилиною мовчання та поклали квіти до меморіального знаку.

    У пам’яті рідних та всіх, хто знав цього мужнього офіцера, він назавжди залишиться світлим чоловіком та справжнім Героєм.

Будьмо гідними пам’яті наших Захисників та Захисниць!

Герої не вмирають! А гайсинчани пам’ятають ….

Слава Україні!

 

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий