Черговий успіх орієнтувальників «ГрОТу».

Відкритий чемпіонат міста Києва зі спортивного орієнтування.

     29 – 30 червня в столиці нашої держави були проведені змагання – відкритий чемпіонат міста Києва зі спортивного орієнтування. Змагання проводились на дистанціях, прокладених в районах Оболонь та Русанівка і в них взяли участь 245 спортсменів з 16 регіонів України.

    В змаганнях взяла участь команда спортивного клубу ГрОТ, який функціонує при ВП ГО ВФСТ «Колос» Гайсинської ТГ (голова організації та тренер команди Охріменко Ю.М.). На цей раз склад команди був досить численним – 14 спортсменів (лише киян та житомирян було більше).

є

        У складних умовах важких дистанцій, виснажливої спеки та високої конкуренції наші орієнтувальники проявили себе з найкращого боку: на окремих дистанціях, в різних вікових групах завойовано чотири перших місця, п’ять – других та два третіх.

є

       Нагородження ж призерів проводилось за сумою результатів двох дистанцій і тут вдалось вибороти три «золота»: Наталія Уманець (група Ж-45), Дарина Рискальчук (група Ж-14), Аліна Ткачук (група «Новачки»), два «срібла»: Совенко Юлія (група Ж-20), Розвора Дмитро (група «Новачки) і одну «бронзу»: Подчос Катерина (група «Новачки»).

є

є

    Попереду в наших орієнувальників – командний чемпіонат України, який буде проходити вже за тиждень у Світловодську на Кіровогадщині.

 

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий