Відзначення Дня Конституції України в закладах культури громади.

28 червня – День Конституції України.

       Сьогодні, 28 червня, з нагоди 28-ї річниці Дня Конституції України відбулось покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку – борцеві за незалежність і свободу українського народу та до пам’ятної Стели Героїв російсько-української війни борцям за територіальну цілісність та державний суверенітет України!

є

є

      Квіти до підніжжя великому Кобзарю та нашим полеглим Героям– це знак поваги до знаних українців, патріотів та шани конституційних прав і свобод нашої держави.

є

      З метою формування у молодого покоління та всіх громадян високої патріотичної свідомості, почуття вірності, любові до своєї країни, готовності до виконання громадянського і конституційного обов’язку із захисту національних інтересів, цілісності, незалежності України, сприяння становленню її як правової, демократичної, соціальної держави, в закладах культури були проведені години державності, бесіди, інформаційні години.

      В бібліотеці-філії с. Куна були проведені бесіда з дітьми «Конституція– основний Закон України», а у бібліотеці-філії с. Кисляк – патріотична година «Конституція України – основний закон держави».

      Присутні ознайомилися з історичними передумовами прийняття Основного Закону України, прослідкували шлях, пройдений нашою державою від Конституції Пилипа Орлика до прийняття сучасної Конституції.

   У бібліотеках громади оформлено книжкові виставки: «Конституція – інститут прав людини» (Центральна бібліотека), «Оберіг нашої державності» (Відділ обслуговування юнацтва ЦБ), «Конституція України – основа всіх основ» (Бібліотека-філія с. Рахни), «Конституція – оберіг нашої державності» (Бібліотека-філія с. Куна), «Основа життя і мого, і країни і доля моя – мій закон основний» (Бібліотека-філія с. Губник), «Конституція України – символ незалежної України» (Бібліотека-філія с. Зятківці), «Конституція – основний закон України» (Бібліотека-філія с. Чечелівка), «Закони Конституції – стабільність держави» (Бібліотека-філія с. Гунча), «Конституція – наш закон, наша сила» (Бібліотека-філія с. Крутогорб), “Є право- значить є надія” (Бібліотека-філія с. Карбівка).

є

є

      На виставках всі бажаючі можуть ознайомитися з довідковою, науковою та пізнавальною літературою про процес утворення нашої держави, її розвиток та особливості прийняття Конституції України.

є

є

   Цього дня в парку культури та відпочинку ім. Б.Хмельницького було організовано та проведено благодійний концерт «Разом до Перемоги», в якому взяли участь аматори с

    До всіх присутніх звернулась з промовою начальник Гайсинської військової адміністрації Людмили Головашич, яка всіх присутніх привітала з Державним святом, вона наголосила, що важкі часи прийшли на нашу землю, але завдячуючи нашим воїнам-патріотам – ЗСУ, Перемога буде за нами.

є

      Гайсинчани та гості міста долучились до збору коштів на допомогу воїнам ЗСУ. Ми щиро вдячні всім, хто разом з нами наближає довгоочікувану Перемогу.

є

є

     Конституція України – це головний оберіг державності й демократії, гарант соборності нашої країни. Нашій країні – особливо непросто, адже, ствердивши соборність та свободу 28 років тому, сьогодні ми змушені доводити своє право бути самостійними, відстоювати права і свободу у кривавій неоголошеній та підступній війні з агресором.

    Даючи відсіч агресору, ми продовжуємо рішуче відстоювати наші цінності, наше право на життя і свободу, усі ті фундаментальні принципи, які закріплює Конституція України і на яких будується сучасна правова держава.

    Нехай же в день національного свята в кожного з нас міцніє почуття гордості за свою країну, за її Головний Закон, що гарантує втілення мрій і сподівань на краще й щасливе життя у власній державі. Україна розпочинається з кожного з нас.

    Бажаємо Вам взаєморозуміння, достатку, благополуччя, спокою та миру.

 https://www.facebook.com/100074138605848/videos/1468013303834464?locale=uk_UA

 

 

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий