Гурт є учасником багатьох Всеукраїнських фестивалів на приз Гната Танцюри і обласних свят фольклору, які проводяться на батьківщині видатного фольклориста.
Адже Гнат Трохимович Танцюра вніс великий вклад в збереження народної пісні, звичаїв і традицій нашого рідного краю.
В експозиції музею – найважливіша та найцінніша частина спадку видатного українського фольклориста Гната Танцюри – записані ним численні зразки народної творчості.
Музей по праву пишається тим, що має унікальну можливість ознайомити відвідувачів як з усіма надрукованими працями Гната Трохимовича Танцюри, так і з рукописами, котрі ще не надруковані.
Інша вагома частина експонатів, епістолярна спадщина Гната Танцюри, налічує близько 700 листів: від колишніх учнів, друзів, земляків, вчених-фольклористів.
Старовинний український посуд, вишиті рушники – подарунки музею різних років. Особливу цінність становлять ікони родини Танцюр та інші речі. З усіма цими предметами і познайомились студенти.
Предмети зібрані в музеї свідчать, що Гнат Трохимович зробив багато для популяризації усної народної творчості, для того, щоб не гинула, не вмирала пісня – душа народу, процвітала Україна.
Ескурсовод підкреслила, що народна українська пісня, українська мова, народні звичаї і традиції це наш генетичний код, який підкреслює нашу автентичність.
Тому їх збереження і популяризація серед підростаючого покоління головне завдання сьогодення. Щиро дякуємо гурту за збереження, популяризацію, виконання українських народних пісень, в т.ч. і за пісні записані Гнатом Танцюрою.