
25 лютого відзначали 154-ту річницю від дня народження Лесі Українки справжньої доньки України,видатної письменниці та громадської діячки.
Життя коротке, але яскраве і насичене прожила Лариса Петрівна Косач, залишившись назавжди в пам’яті нашого народу як Леся Українка – поетеса, прозаїк, перекладач і громадський діяч.
Для неї найважливішим було творити, але українською, рідною мовою. Тому й псевдонім взяла такий – Українка.
З нагоди цього дня в бібліотеках громади були представлені книжкові виставки «Я жива! Я буду вічно жити!» (Центральна бібліотека), «Душею щира Українка» (бібліотека-філія с.Карбівка), «Дзвінка струна Лесиного слова» (Бібліотека-філія с.Чечелівка), «Тендітна і ніжна, але сильна і незламна» (Бібліотека-філія с.Кисляк), «Слово то мудрості промінь, слово – то думка людська» (Бібліотека-філія с.Рахни).
є
є
є
є
Також в бібліотеках користувачі бібліотек читали свої улюблені вірші, бібліотекарі розповідали їм про невідомі факти з життя Лариси Косач.
Леся Українка – гордість і окраса нації, символ любові і жіночності. Саме в її день народження відзначали День української жінки.
В читальному залі центральної бібліотеки відбувся психологічно- комунікаційний заходу «Я буду чекати…», на який було запрошено дружин та матерів безвісти зниклих військовослужбовців.
Працівники бібліотеки підготували та презентували журнальні матеріали до Дня української жінки та книжкову виставку до дня народження Лесі Українки.
є
Велика українська літераторка, знана не лише на теренах батьківщини, а й у всьому світі, залишається назавжди в душі кожного українця. ЇЇ життєва сила надихає, а творчість вражає своєю різноманітністю.
Завдяки таким геніям українського народу, як Леся Українка, збереглась наша українська ідентичність.
«Її вклад у розвиток української культури неоціненний, її твори знають і шанують у всьому світі, а її незламна особистість – нескінченне джерело натхнення для української нації».