Хай вас зігріває людська доброта

DSC_8127

Традиційно у третю неділю червня Україна відзначає День медичного працівника. Споконвіку більше за усі скарби та будь-які надбання цінувалося здоров’я людини. А тому професія лікаря завжди була, є та залишається однією з найнеобхідніших.

Робота лікаря, медичної сестри, акушера, лаборанта, санітарки – життєво важлива, як для кожної людини так і для держави в цілому. Професія медичного працівника не знає свят та вихідних, вимагає високого професіоналізму, терпіння, мудрості, душевної теплоти та поваги до пацієнтів.
15 червня у районному Будинку культури відбулися урочистості для працівників галузі охорони здоров’я. Привітали медичних працівників голова районної державної адміністрації Владислав Уткін, голова районної ради Григорій Боровий, міський голова Анатолій Гук. За сумлінну і добросовісну працю на ниві охорони здоров’я та з нагоди професійного свята багато медиків отримали нагороди: почесні грамоти, квіти, подарунки. Найщиріші привітання та подарунки від народного депутата України Миколи Кучера передала його помічник в Гайсинському районі Катерина Романенко.
По завершенню урочистостей для медиків району відбувся святковий концерт «Хай вас зігріває людська доброта», яку підготували артисти районного будинку культури та самодіяльні митці району. Вдячні глядачі гучними оплесками дякували артистам за створений ними  гарний святковий настрій.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий