День молоді у Гайсині

DSC_9082

У неділю, 25 червня, у парку культури та відпочинку ім. Б.Хмельницького відзначали День молоді.  З вітальним словом від імені голови районної державної адміністрації Владислава Уткіна та голови районної ради Григорія Борового виступив заступник голови райдержадміністрації Сергій Несвятий.

«Сьогодні молодь Гайсинщини – це активні учасники подій, що відбуваються в Україні. Чимало молодих хлопців з нашого району беруть участь в антитерористичній операції, захищаючи кордони нашої Батьківщини. Ми пишаємося своїми героями! Ми пам’ятаємо наших захисників, які з власної волі, за покликом серця і ціною власного життя відстоювали свободу і незалежність України. Я впевнений, що світла пам’ять про них назавжди залишиться у серцях гайсинчан і буде гідним прикладом у справі захисту України та збереженні миру», – зазначив у своєму виступі Сергій Миколайович.
Почесною грамотою районної державної адміністрації та районної ради було відзначено молодих громадян району за високі досягнення в службовій діяльності, сумлінне ставлення до виконання посадових обов’язків, професіоналізм, серед яких від галузі культури була нагороджена Захарова Дарія Олександрівна, керівник народного жіночого вокального тріо Гайсинського районного Будинку культури.
Святковий концерт розпочав вокально-інструментальний ансамбль – гості із с. Краснопілка. Запальними танцями глядачів вітали молодіжні хореографічні колективи районного будинку культури “Юність” під керівництвом Ангеліни Римар та “Пірует” – керівник Вікторія Телятникова. Українські пісні прозвучали у виконанні Богданки Капкан,  Валентини Проскуріної та Дарії Захарової.
Гайсинчани взяли участь у караоке на фонтанній площі, де традиційно переможець отримав курку та яйця.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий