Основний Закон держави

1

28 червня наша країна відзначає День Конституції. Саме 21 рік тому в Україні було прийнято Основний Закон держави. Цей акт закріпив незалежність українського народу, зробив його справжнім володарем суверенітету.

Щоб ознайомити користувачів бібліотеки з історичними передумовами прийняття Основного Закону України, прослідкувати шлях, пройдений нашою державою від Конституції Пилипа Орлика до прийняття нової Конституції України, центральна бібліотека запросила на експрес-інформування «Свобода народу – свобода людини» своїх користувачів.
Заввідділом обслуговування Онофрійчук Алла Віталіївна  розповіла  про те як «народжуються» закони; пояснила, що Конституція надає  рівні права та не допускає жодного насилля над громадянами.
Читачі  активно відповідали на питання бліц-розминки «Моя країна – Україна!», читали вірші про батьківщину.
В читальному залі бібліотеки була розгорнута книжкова виставка-перегляд «На захисті громадських прав і свобод», де читачам була запропонована правознавча, історично-довідкова та художня література.
Виставка дає можливість зрозуміти, яким важливим і важким був процес створення власної Конституції та відображає найважливіші шляхи становлення українського конституціоналізму.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий