З нагоди дня Конституції України

DSC_9097

Сьогодні в районному Будинку культури відбувся святковий концерт “До України серцем пригорнись” з нагоди відзначення великого державного свята – Дня Конституції України. Розпочалися урочистості із внесенням Державного Прапору України та гімну України.

За боротьбу волелюбного народу, здобуття незалежності, непокору загарбникам України були покладені квіти до пам’ятника Т.Г.Шевченку, Обеліску Слави та до пам’ятного знаку Небесній Сотні. З вітальним словом до присутніх в залі звернувся голова районної державної адміністрації Уткін Владислав Анатолійович.
“Людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю. Основний закон нашої держави – це права і обов’язки громадян України, адже Батьківщина починається з кожного – і від нас з Вами залежить побудова гармонійного суспільства. І ми переконані, що ніхто не пошкодує для цього ні сил, ні таланту, ні енергії заради майбутнього України.
То ж відзначаючи 21 річницю прийняття Конституції нашої держави, хочеться щиро вірити у реальне втілення конституційних прав і свобод, зміцнення добробуту українських родин та правовий розвиток держави України. Хочеться вірити в майбутнє, яке ми маємо збудувати для наших дітей, для всіх українців” – зазначила ведуча заходу.
Працівниками Гайсинської центральної бібліотеки була оформлена книжкова виставка та представлення українського рушнику.
Святковий захід продовжився яскравим концертом, який традиційно підготували артисти та танцювальні колективи районного Будинку культури. 

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий