Подорож на Схід

ATO1

Напередодні головного державного свята Дня незалежності України 16 серпня за ініціативи голови райдержадміністрації Владислава Уткіна було організовано та зібрано для військовослужбовців в зону АТО продукти харчування – воду, печиво, чай, каву, різні солодощі, а також гігієнічні засоби. А також підготовлена концертна програма аматорами сцени Гайсинщини.

Відгукнулись і долучились до цієї благородної справи сільські голови, підприємці району. Не зміг залишитися осторонь і народний депутат України Микола Кучер, який передав хлопцям захисні навушники для недопущення травм і контузії військовослужбовців під час ведення військових дій.
Делегацію району у складі більше 30 чоловік очолив голова районної ради Григорій Боровий та начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Микола Ричков. Працівники культури району теж не з пустими руками вирушили у подорож. Із запашними короваями, печеними пиріжками з різними начинками, а саме головне із душевною піснею та гарною музикою з повагою та щирою вдячністю від гайсинчан. Щасливої дороги побажав усім присутнім голова районної державної адміністрації Владислав Уткін. Чекаємо з нетерпінням на повернення наших земляків із гарним настроєм та незабутніми враженнями. Далі буде…


Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий