Районний фестиваль “Скарби Поділля”

 нагоди Дня незалежності України 22 серпня 2017 року у районному Будинку культури розгорнулась виставка робіт провідних майстрів Гайсинщини з різних видів народного мистецтва. Це і вишивка, і різьба по дереву, гончарне мистецтво та живопис.

Також до уваги гостей свята територіальні громади району представили свою домашню випічку. Найбільшу цікавість привертав стенд у фойє Будинку культури, на якому розміщувалися фото останньої поїздки гайсинчан із концертом до Дня незалежності на Схід країни. Кожна світлина, ніби промовляла: “Ми з вами, ми переможемо…”. Незважаючи на похмуру дощову погоду, центральна площа міста була людною. Традиційна презентація світлиць територіальних громад Гайсинщини “Скарби Поділля” розмістилась в кінотеатрі. Тут панував святковий настрій. Кожна світлиця, кожен витвір народних умільців – неповторної краси. Усі вони доклали максимум зусиль, аби належним чином представити свої територіальні громади. Особливу увагу привертали святкові запашні короваї з ужинку нового врожаю, в які вклали свою любов та душу сільські господині.
Урочисте зібрання продовжилось святковим концертом, який був наскрізь пронизаний патріотизмом, любов’ю до своєї держави, до українського народу. З вітальним словом до присутніх звернувся голова районної державної адміністрації Владислав Уткін, який в кінці своєї промови щиро подякував учасникам художньої самодіяльності, гайсинчанам, що побували із концертом на Сході країни. Приємно відзначити те, що незмінним почесним гостем на святі був народний депутат України Микола Кучер, який вручив грошовий подарунок Миколі Ричкову, начальнику відділу культури та туризму райдержадміністрації. Під час урочистостей демонструвався аматорський фільм про відвідування працівниками культури району бійців нашої 59-ї окремої мото-піхотної бригади в зоні АТО, знятий кіностудією районного Будинку культури (керівник Литвенюк П.М.). Святкування продовжили пісні і танці у виконанні художніх колективів району.
Щиро вдячні усім працівникам культури, сільським головам, підприємцям та місцевій владі за підтримку та участь у районному святі.Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий