Відкриття Алеї Слави!

DSC_1

Скільки б часу не минуло – світла пам’ять про загиблих героїв-земляків вічно житиме в наших серцях та серцях майбутніх поколінь гайсинчан. Ми пам’ятатимемо кожного поіменно, не маємо права забути тих, хто загинув на вогненних дорогах Сходу і хто захищав  рідний край, Вітчизну .

12 жовтня 2017 року в центрі м. Гайсин, напередодні Дня Захисника України та Дня українського козацтва, відбулася хвилююча і пам’ятна подія – урочисте відкриття Алеї Слави 16-м героям-захисникам, які загинули, захищаючи незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України та Парку пам’яті і слави героям-учасникам АТО.

На урочистий мітинг з нагоди відкриття Алеї Слави завітали почесні гості: голова Вінницької облдержадміністрації Валерій Коровій, заступник голови обласної державної адміністрації Олександр Крученюк, голова Гайсинської райдержадміністрації Владислав Уткін, депутат Верховної Ради України Микола Кучер, депутат Вінницької обласної ради Оксана Білозір, голова Гайсинської районної ради Григорій Боровий, Гайсинський міський голова Анатолій Гук, голова ГО «Спілка учасників бойових дій АТО Гайсина і Гайсинського району» Микола Данилюк, представники громадських організацій учасників антитерористичної операції з усієї області, батьки і родини воїнів-земляків, які загинули, захищаючи цілісність і суверенітет України, громадськість міста.

Право відкрити Алею Слави, яка стала ще одним святим місцем нашого краю та увіковічить імена героїв – земляків Гайсинщини, які віддали своє життя в ім’я миру і свободи України було надано воїнам-орденоносцям Бичку О.М. (орден Б.Хмельницького), Задорожньому Г.В. (орден «За мужність» ІІІ ст.), Лісовому Б.І. (орден Б.Хмельницького) та Михайловському О.П. (орден «За мужність» ІІІ ст.) Почесні гості та всі вдячні гайсинчани поклали квіти до меморіалу загиблим воїнам – землякам та пом’янули героїв хвилиною мовчання.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий