«Козаку найперше – воля, козаку найперше честь»

IMG_4112

14 жовтня, на свято Покрови Пречистої Богородиці, в нашій державі відзначається День українського козацтва.

Колись козацтво виконало покладену на нього історичну місію і врятувало український народ від загибелі. Сучасні козаки гідні слави своїх предків. І це доводили, найменші відвідувачі Гайсинської районної дитячої бібліотеки, діти старшої групи ДНЗ № 5 «Факел». Під час цікавого та веселого свята «Козаку найперше – воля, козаку найперше честь», яке відбулося 11 жовтня, у приміщені дитячої книгозбірні.

На початку свята ведуча Луценко Світлана  розповіла дітям,  про традиції святкування дня Покрови  в Україні, ознайомила з  історію виникнення українського козацтва та прочитала  легенду про українських вояків, які вважали Божу Матір своєю Заступницею. Також у ході свята до уваги дітей було продемонстровано  відео – фільм  «Дітям про козаків», який підготувала і прокоментувала Гончарук Тетяна.

А потім на свято завітали «Солоха» та «Козак» із цікавими конкурсами та завданнями. Завдання конкурсної частини свята змусили діток  добряче попрацювати: дві команди, «Соколи» та «Орли»,  завзято змагалися у силі та  спритності. Особливо цікаві завдання чекали дітей під час конкурсів  «Запали вежу», «Пронеси ядро», «Збери урожай», «Найсильніші духом». Які дозволили зануритись в неймовірну атмосферу славних героїчних часів козацької доби.

За підсумками результатів перемогла, як завжди у козаків, дружба. Захід пройшов жваво і весело, діти отримали багато задоволення, море вражень та невеличкі смачні подарунки.

І, під кінець свята, бібліотекар запросила всіх познайомитися з виставкою літератури «Безсмертні сторінки козацької слави» про славне минуле та героїчне сьогодення захисників України, яка розгорнута у бібліотеці.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий