День працівників культури та майстрів народного мистецтва!

DSC_4436

9 листопада – день працівників культури та майстрів народного мистецтва. З нагоди свята в районному Будинку культури відбулися урочистості. На святі працівників культури були присутні голова районної державної адміністрації Владислав Уткін, голова районної ради Григорій Боровий, міський голова Анатолій Гук та начальник відділу культури та туризму РДА Микола Ричков.

Зі сцени линули слова подяки людям чия праця завжди на виду,  тих хто зазвичай створює людям свято, тих хто присвятив своє життя благородній справі – розвивати і примножувати духовні скарби нашого народу.

На свято були запрошені та відзначені ветерани кульосвітньої ниви та бувші начальники відділу культури А. Качановецький, В. Руденко, Є. Рижак.

Грамотами, дипломами, подяками та цінними подарунками відзначили кращих працівників культури району та міста. Аматори районного Будинку культури подарували присутнім чудовий святковий концерт.

Від усіх присутніх у залі були покладені квіти  до Обеліску Слави, пам’ятнику Т. Г. Шевченку, пам’ятного знаку Небесній Сотні та меморіального комплексу Алеї Слави.  Також від імені всіх працівників культури району були покладені квіти на могили митцям, які довгий час працювали, примножували славні традиції гайсинської культури, чесно і самовіддано служили мистецтву.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий