Година історичної правди «Воїни – інтернаціоналісти пам’ятають»

IMG_2308

15 лютого 2018 року – 29 річниця з дня виводу радянських військ з Афганістану. Ця дата в Україні стала Днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

13 лютого 2018 року  голова районної спілки ветеранів Афганістану Свіріпа Володимир Михайлович, завідуюча музеєм ветеранів війни в Афганістані Щербина Ірина Русланівна, на запрошення працівників бібліотеки, взяли участь у годині історичної правди «Воїни – інтернаціоналісти пам’ятають», яка відбулась у читальному залі бібліотеки.

Події, що написані людською кров’ю та сльозами, відданістю таким поняттям, як «обов’язок», «присяга», «честь», приречені на довге життя у людських серцях. – такими словами відкрили захід Тетяна  Сидорчук та Юлія Данько.

Із захопленням і тривогою слухали,  учні 6 та 7 а класу СЗШ І-Ш ст.. №4 м.Гайсин, на чолі з Тихонюк Валентиною Володимирівною та Крючек Олександрою Михайлівною, розповідь людини, що гідно пройшла афганське пекло, була учасником бойових дій в Афганістані, голову районної спілки ветеранів Афганістану, кавалера двох орденів «Ордена Червоної Зірки» та «Ордена за службу Батьківщини» 3 ст.Свіріпу Володимира Михайловича.

Сьогодні ми вшановуємо пам’ять тих, хто поліг у афганських ущелинах, та кланяємося тим хто прийшов з війни живим. Про наших земляків, які не повернулися з тієї страшної війни розповіла  присутнім бібліограф-краєзнавець Голомовза Валентина Михайлівна. Розповідь супроводжувалася слайд презентацією «Їх долі обпалені війною»

Поділяючи всю біль з тими, хто втратив на цій війні своїх рідних і близьких, дітей і чоловіків, віддаючи данину поваги всім учасникам подібних подій, у нашому місті працює музей ветеранів війни в Афганістані. Про його роботу, експозицію розповіла присутнім завідуюча музеєм Щербина Ірина Русланівна .

До уваги користувачів бібліотеки була розгорнута книжкова виставка «Ціна чужої війни».

Афганська війна – наша пам’ять і наш біль.

Низький уклін загиблим, та шана живим.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий