Небесна Сотня в вирій полетіла…

DSC_8064

До Дня вшанування пам’яті Небесної Сотні гайсинчани зібрались біля пам’ятного знаку, аби вшанувати і пом’янути героїв Небесної Сотні. Це саме вони підняли людей на боротьбу. Їхній вчинок – то велика жертовна любов, жага до свободи, це дух українського народу. Імена героїв Небесної Сотні будуть навічно вписані золотими літерами в історію нашої держави.

Від імені всіх присутніх було покладено квіти до пам’ятного знаку Небесній Сотні.

До всіх присутніх на заході звернулись голова Гайсинської районної ради Григорій Боровий, вчитель історії ЗОШ І-ІІІ ст.. №4 Ганна Грабова, член громадської організації спілки учасників бойових дій АТО Андрій Головань та військовий комісар Гайсинського військового комісаріату Олександр Захарчук.

З душевним щемом болю та вдячності гайсинчани пом’янули героїв Небесної Сотні та всіх загиблих воїнів АТО хвилиною мовчання.

Майдан ще не закінчився, він триватиме доти, доки триватимуть бої на Сході, доки існуватиме загроза нашій незалежності, триватиме доти, поки нарешті не станеться змін на краще. Будьмо ж гідні цієї пам’яті у своїх думках і вчинках. Слава Україні!

 

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий