Мово моя калинова!

DSC_8109

21 лютого світова громадськість відзначає Міжнародний день рідної мови. Відзначення цього дня  було встановлене у листопаді 1999 року на ХХХ сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО з метою захисту мовної й культурної багатоманітності.

Мова – духовний скарб нації. Це не просто засіб людського спілкування, це те, що живе в наших серцях. Змалечку виховуючи в собі справжню людину, кожен із нас повинен в першу чергу створити в своїй душі світлицю, у якій зберігається найцінніший скарб – МОВА.  Тому знати, берегти і примножувати рідну мову – це обов’язок кожної людини. Народ, який не усвідомлює значення рідної мови, її ролі в розвитку особистості, не плекає її, не може розраховувати на гідне місце в суцвітті народів.

В читальному залі центральної бібліотеки працівники районного будинку культури і центральної бібліотеки провели літературно-музичний вечір «Рідна мова-краю батьківського пісня». Ведучі заходу підкреслили, що найбільше, найдорожче добро в кожного народу – це його мова, ота жива схованка людського духу, його багата скарбниця, в яку народ складає і своє давнє життя, і свої сподівання, розум, досвід, почуття. Звучали вірші та пісні про рідну мову.

 

Від щирого серця звучали слова побажання бути гордими з того, що ми є громадянами нашої країни, маємо таку мальовничу Батьківщину, таку співучу, багату мову.

 

                  

 

 

 

 

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий