Пробач мені, мамо, за чорну хустину…

DSC_8703

14 березня в с. Лад. Хутори Гайсинського району  відкрито меморіальну пам’ятну дошку Твердолі Анатолію Івановичу.

Твердоля Анатолй Іванович народився 1970 року в с. Лад. Хутори Гайсинського району. Навчався в Лад. Хутірській сільській школі, по її закінченні продовжив освіту у Вінницькому професійному училищі. Строкову службу в Радянській армії проходив у десантно-штурмовій бригаді, яку закінчив у званні старшого сержанта. По закінченні строкової служби продовжував служити в західній групі Радянських військ в Німеччині. Після звільнення в запас повернувся до дому і працював в органах міліції, пожежній частині, в службі охорони в м. Ладижин. Він був учасником Революції гідності, спочатку бойових дій на Сході України активно займався волонтерською діяльністю. Допомагав українським воїнам одягом, продуктами та обладнанням у січні 2017 року підписав контакт військової служби і служив командиром відділення протитанкового взводу роти вогневої підтримки 9 батальйону 59 окремої мотопіхотної бригади біля Маріуполя.  Життя Твердоли Анатолія Івановича обірвалося зненацька, в період так званого перемир’я, він героїчно загинув 8 грудня 2017 року біля 5 години ранку під населеним пунктом Водяне під час обстрілу військової позиції. В нього залишилась дружина та двоє синів.

На відкритті меморіальної дошки Анатолію Твердолі були присутні заступник голови Гайсинської райдержадміністрації Сергій Несвятий, голова районної ради Григорій Боровий, начальник відділу культури і туризму РДА Микола Ричков, генеральний осавул українського козацтва краєвий отаман Вінницького кураєвого товариства Українського козацтва, генерал-хорунжий Андрія Книжник, голова районної організації «Спілка учасників АТО Гайсина і Гайсинського району» Микола Данилюк, заступник військового комісара Гайсинського комісаріату мафор Василь Іващук, в.о. сільського голови Тетяна Тимошенко, мати загиблого героя Пелагея Твердола, дружина – Галина Твердола, учні школи та односельці, засоби масової інформації.

Виступаючі говорили про те, що в пам’яті багатьох односельців назавжди залишиться ім’я Анатолія Твердолі та всіх тих військовослужбовців, які віддали своє життя задля миру та свободи.

 

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий