Творчий вечір хорового колективу…

DSC_9916

28 березня  в районному Будинку культури з нагоди 35 річниці створення народного аматорського хорового колективу ім.. М. Горошка   відбувся ювілейний  вечір.   Пісня – то безцінний скарб нашого народу. Саме українська пісня 35 років назад зачарувала та об’єднала наших земляків в аматорський хоровий колектив. Завдячуючи засновнику хорового колективу Михайлу Горошку оживала на сцені пісня. Надзвичайно талановитий музикант і справжній фахівець хорового співу щоденно працював над рівнем виконання, звучанням партій, над репертуаром і тільки завдяки цьому, народний хор Гайсинського РБК побував неодноразово в м. Києві, приймав участь у концертах на виставці досягнень народного господарства та у творчому звіті Вінниччини в концертній залі палацу «Україна», його запрошували на обласні та районні заходи.

Пройшли роки, нажаль немає сьогодні поруч з нами нашого маестро, але живе в нашій пам’яті його творчість, продовжують своє життя пісні, які надихали митця мелодіями, співають сьогодні хористи твори в його обробці, а це значить, що він і завжди з нами в творчості, в пам’яті, в пісні.  Сьогодні на диригентському місці стоїть художній керівник Тетяна Василівна Бурякова, хор продовжує славні традиції, співає для людей, удосконалює свою майстерність, і старається бути гідним ім’я засновника і свого наставника Михайла Горошка.

Привітати учасників хорового колективу зі святом прийшли голова районної ради Григорій Боровий, заступник голови районної державної адміністрації Сергій Несвятий, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Микола Ричков, директор РБК Світлана Кузнєцова. Вони щиро привітали хоровий колектив з ювілеєм, вручили грамоти, подяки та цінні подарунки.

Впродовж вечора глядачі теплими, щирими оплесками дякували учасникам художньої самодіяльності за подаровану пісню.

 

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий