Майстер-клас «Пізнаймо писанки секрет»

IMG_5558

       Із настанням чудового весняного свята Великодня, як правило, настає і справжня весна: холоди остаточно відступають, усе тепліше зігріває усе навкруги своїми промінчиками сонечко, а природа нарешті повністю прокидається та радує нас своїми барвами.

Цієї гарної пори особливо відчувається потяг до усього прекрасного: з’являється натхнення, прагнення творчості, наснага. До того ж, за традицією, до свята ми хочемо якомога краще прикрастити власну домівку.

Тому працівники районної дитячої бібліотеки організували для відвідувачів книгозбірні,  майстер-клас «Пізнаймо писанки секрет». Де учасники зібрання власноруч створювали чудові сувеніри до головного християнського свята. Навчились оформляти  Великодні яйця шляхом декупажу та за допомогою воску спробували виготовити крапанки. Діти виявили свій творчій потенціал у великодніх рукотворах!

Ведуча заходу Гончарук Тетяна, розповіла присутнім про історію Великодня, історію писанки, її обрядове значення, символіку кольору та орнаменту. Діти ознайомились з  біблійними історіями про життя Ісуса Христа, із звичаями та обрядами святкування Великодня, із символом весняного відродження природи – писанкою та її символічними знаками. В ході заходу переглянули відео – презентацію «Писанка – мистецтво, створення». Процес створення означених символів Великодня та прикрашення ними оселі буде приємною складовою святкового настрою, наголосила ведуча заходу Гончарук Тетяна. Разом із традиційними рушниками, паскою та крашанками ці рукотвори сповнять будинок чистою, світлою, радісною атмосферою. Великодні сувеніри будуть зберігатись у Вашому домі довгі-довгі роки.

Також діти, мали змогу переглянути виставку – інсталяцію «О писанко! Ти символ України», яку було розгорнуто до свята.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий