Вітаємо переможців!

IMG-ea030919980a7353a01f49afca2b17b2-V

31 березня 2018 року в місті Ладижин, в приміщенні ПКВС «Прометей» відбувся обласний дитячий конкурс-фестиваль сучасної пісні і танцю «Подільський первоцвіт». Мета конкурсу-фестивалю: розвиток українського сучасного естрадного мистецтва, заснованого на кращих традиціях української національної культури; створення умов для підвищення естетичного виховання дітей та юнацтва; підтримка талановитих юних виконавців у розвитку та розкритті їх творчого потенціалу.

В конкурсі-фестивалі брали участь учасники в двох номінаціях: естрадна пісня та сучасний танець; та в трьох вікових категоріях.

Активними учасниками конкурсу були і учні хорового відділу Гайсинської музичної школи під керівництвом Колосовської Світлани Миколаївни в усіх трьох вікових категоріях: Проскуріна Вероніка, Кащук Тетяна та Рашкован Юлія. Перемогу в старшій віковій категорії здобула Рашкован Юлія та була нагороджена Дипломом за зайняте ІІІ місце та цінним подарунком. Всі учасники були нагороджені Дипломами обласного конкурсу-фестивалю.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий