З днем народження Україно!

HPjbuFhO

Минулого тижня пройшли святкові заходи, приурочені Дню Незалежності України.
Традиційно розпочалися урочистості відкриттям районної та міської дошки пошани. Кращим колективам та кращим людям Гайсинського району та міста, які своїми трудовими здобутками прославляють наш край були вручені свідоцтва про занесення на Дошку Пошану.
На Площі Миру гостинно зустрічали усіх жителів та гостей міста територіальні громади району, які демонстрували свої колоритні та багаті на ужиток світлиці. Голова райдержадміністрації Владислав Уткін, голова районної ради Григорій Боровий та міський голова Анатолій Гук привітали з Днем незалежності України кожну територіальну громаду, побажали миру, достатку і процвітання.

Під час святкового концерту тепло і щиро привітав гайсинчан із Днем Незалежності голова райдержадміністрації Владислав Уткін. Він побажав усім міцного здоров’я, успіхів і мирного неба. Також у ході урочистостей голова районної державної адміністрації Владислав Уткін та голова районної ради Григорій Боровий вручили Почесні грамоти Вінницької облдержадміністрації та обласної Ради за сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розбудову української державності та з нагоди 27-ї річниці незалежності України підполковнику Цикалу Юрію Григоровичу – начальнику 2 мобільного вузла зв’язку ВЧ А-0707 м. Гайсин, Ричкову Миколі Леонідовичу – начальнику відділу культури і туризму Гайсинської райдержадміністрації, заслуженому працівнику культури України, Наляжному Івану Тимофійовичу – директору ТОВ «Агропідприємство Грузьке», Чуйнишину Григорію Івановичу – голові ветеранської організації с. Михайлівка Гайсинського району, учаснику бойових дій у Другій світовій війні.
Святкового настрою глядачам додавали пісні, наскрізь пронизані патріотизмом та любов’ю до рідного краю та запальні танці у виконанні кращих колективів району.
Урочисто та святково пройшов у нашому місті День Державного Прапора. На площі Миру відбулася церемонія підняття Державного Прапора України. В урочистостях прийняли участь керівники району та міста, представники державних установ та громадських організацій, військовослужбовці та гайсинчани. З найщирішими вітальними словами звернувся до гайсинчан народний депутат України Микола Кучер, який розповів, що нещодавно повернувся зі Станиці Луганської, де наразі перебувають наші рідні захисники. Передав від них сердечні вітання і побажав усім гайсинчанам миру, злагоди і добра. До вітань також приєдналися заступник військового комісара, майор Василь Іващук та учитель історії СЗШ І-ІІІ ст. №4 м. Гайсин Ірина Тарасюк.
24 серпня у районному парку культури та відпочинку ім. Б.Хмельницького з 17.00 год. відбувалися святкові заходи з нагоди 27-ї річниці незалежності України. Свій талант гайсинчанам дарували аматорські колективи, солісти, духовий оркестр, родзинкою свята став колектив «Контингент», який завітав у м. Гайсин на запрошення народного депутата Миколи Кучера. А у вечері гайсинчан привітали зі святом: голова Гайсинської районної державної адміністрації Владислав Уткін, голова районної ради Григорій Боровий, Гайсинський міський голова Анатолій Гук, народний депутат України Микола Кучер. Високопосадовці побажали мирного неба над нашою країною, процвітання і розвитку нашій державі, щастя і добробуту усім українцям. Завершилося свято урочистим салютом на честь усіх захисників України.

 

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий