Вітаємо переможців!

1-1

На запрошення Громадської організації  «Творче об’єднання «Таланти ХХІ століття»  і по рекомендації начальника відділу культури і туризму Гайсинської РДА, Заслуженого працівника культури М.Л.Ричкова, народний аматорський фольклорний колектив «Рідня»  (керівник Л.Ф.Горошко), взяли участь і отримали перемогу у VIII Міжнародному фестивалі фольклору, що проходив у Болгарії, мальовничому курортному містечку  Балчик.

11 учасниць, разом з керівником Л. Горошко, а це : Алєксєєва Л.О., Воловик Н.Є., Воскобойнік В.І., Маренич В.Г., Іванченко О.К., Островська Н.О., Печенюк Н.М., Сатушкіна А.В., Слободянюк Л.В., Чучко О.В. зачарували своїм співом, мистецьким вмінням, артизтизмом, сценічністю, репертуаром, як публіку так і членів жюрі. Як переможці «Рідня» мала честь розпочати і завершувати святковий концерт, на честь Дня культури України Болгарії.

Бурливими оплесками і криками «Браво» супроводжували глядачі і пісню «Я-Україна», у виконанні Л.Горошко. Гайсинський колектив гідно представив Гайсин, Вінниччину і Україну, водночас!!!

Щаслива, радісна і успішна поїздка відбулась, завдяки нашим дорогим меценатами Кучеру Миколі Івановичу, народному депутату України, Гуку Анатолію Іллічу, міському голові та всього депутатського корпусу, Директору ТОВ «Зоря Поділля» Гнелицькому Андрію Миколайовичу, підприємцям Папанову Олександру Миколайовичу, Овчиннікову Олегу Васильовичу та Тептюку Вадиму Миколайовичу. Дякуючи їхньому розумінню і фінансовій підтримці, їхнім добрим серцям наші аматори змогли реалізувати себе, як справжні патріотки України і майстрині співу. Особливо вдячні співачки і начальнику відділу культури Ричкову М.Л. за довіру і за сприяння у поїздці на фестиваль.

 

 

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий