Горить свіча… як біль, як спомин, як сльоза…

IMG_1402

З нагоди Дня Гідності і Свободи 21 листопада 2018 року,  біля пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні розташованого у парку культури і відпочинку ім. Богдана Хмельницького  м. Гайсин відбувся мітинг-реквієм. Представники місцевої влади, учителі та учнівська молодь міста,  небайдужі гайсинчани зібралися разом, щоб нагадати ідеї, заради яких українці вийшли на Майдан, та вклонитися пам’яті тих, хто поклав за це своє життя.

До присутніх звернувся  голова районної ради Григорій Боровий. Керівник району висловив велику вдячність тим, хто у листопаді 2013 року – лютому 2014 року постав на захист демократичних цінностей, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору, тим, хто брав та бере участь у захисті України у боротьбі з російським агресором, а також всім, хто долучається до волонтерської діяльності.

Віддати шану мужності і патріотизму українців закликали присутніх вчителька історії СЗШ І-ІІІ ст. № 4 м. Гайсин Анна Грабова, завідувач музеєм воїнів АТО Андрій Головань, військовий комісар Гайсинського райвійськкомату Олександр Захарчук.

Пам’ять про загиблих героїв присутні вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятника Небесній Сотні.

 

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий