VII-й Міжнародний конкурс молодих виконавців «ПОДІЛЬСЬКИЙ ВОДОГРАЙ»

yueEnS9Vz1w

30 листопада – 2 грудня 2018 року за підтримки Вінницької обласної державної адміністрації, Вінницької обласної ради, виконкому Вінницької міської ради, Генерального консульства Республіки Польща у Вінниці, Єврорегіону «Дністер», Громадської організації «Україна – Польща – Німеччина» відбувся

.

Організатори конкурсу: Управління культури і мистецтв Вінницької облдержадміністрації, Громадська організація «Подільський водограй», Вінницький державний педагогічний університет ім. М.Коцюбинського Інститут Педагогіки, Психології і Мистецтв, Вінницький навчально-методичний центр галузі культури мистецтв та туризму, Вінницька обласна філармонія.

В конкурсі взяли участь більше 100 учасників, серед них учні початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів, студенти вищих мистецьких навчальних закладів І-IV рівнів акредитації в таких номінаціях: «фортепіано», «гітара», «струнно-смичкові інструменти», «духові та ударні інструменти», «фортепіанні ансамблі», «ансамблі духових інструментів».

В конкурсі взяли участь учні Гайсинської музичної школи. Фортепіанний квартет у складі Шуляр Анастасії, Козар Анастасії, Бушуєвої Аліси, Колосовської Дар’ї стали Лауреатами ІІ ступеня в номінації «фортепіанні ансамблі», у віковій категорії В. Викладачі ансамблю Маруненко Ірина Михайлівна, Штейман Борис Семенович, Шеремета Ганна Олександрівна. В конкурсі також взяв участь фортепіанний дует у складі: Шуляр Анастасії та Козар Анастасії. Викладачі: Маруненко Ірина Михайлівна, Штейман Борис Семенович.

Переможці конкурсу були запрошені на гала-концерт, в тому числі й учні нашої школи, та мали нагоду виступити на сцені Вінницької обласної філармонії. На гала-концерті відбулося нагородження переможців та учасників конкурсу дипломами, подяками та цінними подарунками.


Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий