«Золотий ключик або пригоди Буратіно»

IMG_6380

Магія новорічних свят  розпочала   дарувати  читачам  Гайсинської районної дитячої бібліотеки  подорожі до казкового світу пригод та розваг. Сьогодні 11 грудня  на  маленьких читачів нашої книгозбірні, а саме учнів 2 класу СЗШ І-ІІІ ст. №5 м. Гайсин,  чекали:  цікава екскурсія до бібліотеки та перегляд театралізованої вистави «Золотий ключик або пригоди Буратіно».

Допомогли втіленню казкової атмосфери у бібліотеці  вихованці театралізованого клубу «Пролісок» та їхній керівник,  працівник бібліотеки – Сметанська  Катерина.

Учасники клубу  з цікавістю передчували наближення чудових чарівних митей, герої яких  немовби  полишивши на деякий час сторінки дитячих казок, завітали у світлий, просторий зал бібліотеки  щоб подарувати присутнім святковий настрій. Вони привітали всіх з наступаючими  святами і запросили здійснити цікаву мандрівку по сторінках відомої казки «Золотий ключик або пригоди Буратіно», сповнену чудес, загадок, пісень, танців, і все це дуже колоритно гармоніювало зі сміхом  та жартівними.

Новорічно-різдвяні свята у дитячій бібліотеці продовжуються.  В нас гарно та затишно, а зимові заходи  додають святкового настрою. І нехай прийдешній Новий рік буде для наших дітей веселим та безхмарним.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий