На всі часи, на всі віки у спогадах живуть…

IMG_1590

З нагоди відзначення 101 річниці героїчних подій бою під Крутами біля пам’ятного знаку Небесній Сотні відбувся мітинг-реквієм.  У заході взяли участь заступник голови райдержадміністрації Сергій Несвятий, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Микола Ричков, працівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, організацій, школярі та жителі району.

В цей день 101 рік тому 300 юнаків, студентів київських вишів, вступили в нерівний бій біля залізничної станції Крути з більшовицькими полками, що переважали їх чисельністю і озброєнням.

Студенти-патріоти – цвіт української нації, які стали всьому світу прикладом непокори і людської гідності, справедливості і великої любові до української землі. Пам’ять про студентську молодь, яка героїчно загинула під Крутами, – в пам’яті нашій навічно. Хлопці віддали своє молоде життя в ім’я свободи і незалежності України.

З душевним щемом болю та вдячності присутні вшанували хвилиною мовчання всіх загиблих захисників Вітчизни, які впродовж століття ціною власного життя захищали рідну України.

 

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий