Повернення 59-ї ОМПБр

1

Святковим «живим» коридором із жовто-блакитними кульками та вітальними плакатами зустрічали військовослужбовців 59-ї ОМПБр які повернулися із зони проведення операції об’єднаних сил у місце постійної дислокації після успішного виконання бойового завдання. В районному Будинку культури відбулися урочистості та святковий концерт.

Перед урочистостями всі присутні переглянули фільм про подвиги славетної 59-ї окремої мотопіхотної бригади.

Звертаючись до керівництва області та району та всіх присутніх в залі, командир військової частини А1619, полковник Володимир Шведюк зазначив, що 59-та окрема мотопіхотна бригада успішно виконала всі поставлені перед нею бойові завдання в зоні проведення операції об’єднаних сил. Командир побажав усьому особовому складу бригади якнайшвидше адаптуватися до мирного життя, відновити сили та здоров’я, а також в подальшому бути у готовності до виконання своїх бойових обов’язків. Володимир Петрович подякував усім гайсинчанам за досить відчутну підтримку, яку військові отримували на сході смаколиками та різними необхідними речами. «Адже, коли є гарна підтримка, то і служити легше», – зазначив він.

Численні нагороди від вищого командування отримали військовослужбовці за глибокий патріотизм, професійну майстерність, героїзм, витримку і стійкість та самовіддане служіння народу України.

З найщирішими словами вдячності і глибокої поваги до воїнів та родин загиблих героїв також звернулися заступник командувача оперативного командування «Південь», полковник Олександр Губар, голова Вінницької облдержадміністрації Валерій Коровій, голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова Гайсинської райдержадміністрації Владислав Уткін, голова Гайсинської районної ради Григорій Боровий та народний депутат України Микола Кучер.

По завершенню урочистостей для всіх присутніх відбувся святковий концерт.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий