«Їх іменами славиться наш край»

60300130_580196919157968_6159689985361444864_n

Напередодні Міжнародного дня музеїв 16 травня  на базі Вороновицького музею історії  авіації і космонавтики проводився УІ обласний фестиваль – конкурс міні-еспозицій «Їх іменами славиться наш край». Він був присвячений відомим особистостям  Вінниччини, яскравим і талановитим постатям, що особистими заслугами і вагомими професійними здобутками принесли славу і визнання рідній землі.

Гайсинщину представляли два музеї -  краєзнавчий музей Гайсинщини і музей АТО.

Краєзнавчий музей Гайсинщини  представив міні-експозицію присвячену нашому відомому земляку, уродженцю с.Кунки Джевецькому С.К., за яку отримав відзнаку в номінації «Нові імена в музейній експозиції».

Гран-прі виборов музей АТО м.Гайсина за представлену міні – експозицію «Вклонімося пам’яті Героїв  – наших земляків» (участь гайсинчан в АТО/ООС), за що одержав диплом і цінний подарунок.

Музей гончарного мистецтва (музей – садиба братів Герасименків) взяв участь у творчому проекті «Україна освячена горном», який проводився в рамках святкування Дня Європи у Вінниці. Тут була представлена презентація музею «З глибини віків». Заслужений майстер народної творчості, директор музею гончарного мистецтва Тетяна Шпак взяла участь у виставці робіт сучасних майстрів гончарства Вінниччини «Гончарство літ минулих і сучасне».

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий