«Скажи «Ні!» шкідливим звичкам»

IMG_7516

У 1987 році Всесвітньою організацією охорони здоров’я  було започатковано Всесвітній день боротьби з тютюнопалінням, який відзначається щорічно 31 травня.

З цієї нагоди відділом юнацтва 28 травня було проведено урок  здоров’я    «Скажи «Ні!» шкідливим звичкам», на який було запрошено лікаря-нарколога  Могилу Бориса Лукича та учнів 8 Б класу  НВК: СЗШ І-ІІІ ст. .- ліцею м. Гайсин.

Бібліотекар Микитенко Олена розповіла учасникам заходу про цей день, коли його було започатковано і з якою метою. А ще наголосила про важливий період їхнього життя  – юність, в цей час перед ними постає безліч питань, які хвилюють, примушують сумніватися і навіть страждати. Кожен мріє розвинути свої розумові та фізичні здібності, зміцнити здоров’я, удосконалити себе. Тому саме зараз потрібно вміти прийняти правильне рішення  на користь здоров’я.

Борис Лукич розповів присутнім,  про шкідливий вплив паління, наркотиків та алкоголю на молодий організм і як наслідок  – звуження судин, інфаркт міокарда, крововилив у мозок, рак та інші важкі хвороби.   Наголосив, що потрібно любити себе і поважати оточуючих, займатися спортом і фізичною працею. Наприкінці  було багато запитань і  змістовних відповідей. Також до заходу  у відділі юнацтва було розгорнуто книжкову виставку «Не струшуй здоров’я у попільничку»


 

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий