Відкриття меморіальної дошки Герою Юрію Фармагею!

DSC_9100

22 серпня 2019 року гайсинчани зібралися біля Алеї Слави в м. Гайсин для відкриття меморіальної пам’ятної дошки Фармагею Юрію Миколайовичу.

 

У мітингу пам’яті з нагоди відкриття меморіальної дошки взяли участь заступник голови райдержадміністрації Сергій Несвятий, голова районної ради Григорій Боровий, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Микола Ричков, Гайсинський міський голова Анатолій Гук, перший заступник міського голови Володимир Бабій, військовий комісар Гайсинського комісаріату Олександр Захарчук, голова громадської організації «Спілка учасників бойових дій АТО Гайсина та Гайсинського району» Микола Данилюк, члени родини героя, бойові побратими, учасники АТО/ООС.

Вшанували пам’ять захисника України хвилиною мовчання.

Народився Юрій Миколайович 6 травня 1972 року в селі  Огіївка Гайсинського району Вінницької області у сім’ї Миколи Трофимовича та Катерини Арсенівни Фармагей. Навчався в Кіблицькій середній школі. По закінченню 8 класу поступив в Теплицьке професійно-технічне училище № 13, де здобув спеціальність плодоовочівник.

Після закінчення училища був призваний в лави армії. Строкову службу проходив у м.Севастополь у морському флоті.

Після демобілізації повернувся до рідного села. Працював у городній бригаді в місцевому сільськогосподарському підприємстві. Одружився, разом з дружиною Вікторією Петрівною виховували двох дітей – сина Сергія, який також проходить службу в зоні ООС, та дочку Ірину, мав двох онуків.

У 2015 році Юрій Фармагей був призваний на військову службу по мобілізації. Відслуживши 1,5 року, двічі продовжував службу за контрактом.

Старший солдат Фармагей Ю.М. гідно дотримувався Присяги, даної українському народу, чітко виконував накази командування, сміливо боронив честь, незалежність і свободу України. 5 квітня 2019 року боєць Юрій Миколайович Фармагей отримав вогнепальне кульове проникаюче поранення грудної клітки, що стало причиною його загибелі.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий