«В єдності сила»

DSC_1027

22 січня Україна відзначає День Соборності – це день об’єднання українських земель в українську державу. В січні 1919 році  рівно 101 рік тому український уряд проголосив про об’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки.

Сьогодні, напередодні величного державного свята, з нагоди відзначення 101-ї річниці проголошення Соборності України у районному Будинку культури відбулася тематична програма «В єдності сила» та покладання вінків і квітів до пам’ятника Т.Г.Шевченку, Обеліску Слави та Меморіального комплексу Алеї слави.

У заході взяли участь голова райдержадміністрації Сергій Кавун, заступник голови райдержадміністрації Сергій Несвятий, Гайсинський міський голова Анатолій Гук, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Микола Ричков, представники громадських організацій та громадські району.

З вітальним словом виступив голова райдержадміністрації Сергій Кавун. Звертаючись до гайсинчан, він зазначив: «За 101 рік Соборності український народ побачив чимало падінь та злетів. Сьогодні в нашій державі проходить етап децентралізації. І гасло, яке зображене на сцені «В єдності сила» говорить про те, що лише об’єднавшись – ми матимемо потужну громаду, лише об’єднавшись – ми матимемо потужну державу, лише об’єднавшись – ми зможемо протистояти тим викликам, які на сьогоднішній день є». Керівник району побажав миру, єдності та процвітання на рідній землі.

Відзначення Дня Соборності продовжилося святковим концертом майстрів і аматорських колективів Гайсинщини.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий