«До нас масляна прийшла, весну красну принесла»

IMG_3585

1 березня 2020 року у м. Гайсин на центральній площі міста відбулося театралізоване фольклорне дійство зустрічі весни «До нас масляна прийшла, весну красну принесла». Цього дня на площі зібралися представники територіальних громад району, які презентували свої світлиці.

Участь у заході взяли голова райдержадміністрації Сергій Кавун, голова Гайсинської районної ради  Григорій Боровий, Гайсинський міський голова Анатолій Гук, начальник відділу культури, молоді і спорту райдержадміністрації Микола Ричков, представники громадських організацій району та громадськість міста.

Керівництво Гайсинщини привітало зі святом усіх учасників заходу за збереження українських традицій вручили подяки керівникам закладів культури району, які підготували художні колективи до участі у святі.

На площі біля районного Будинку культури хлопці та дівчата закликали весну хороводами та веснянками, піснями та запальними танцями.  Активну участь у них брали маленькі гайсинчани,  адже зерня української ментальності, історичної пам’яті про те, хто ми є й звідки наше коріння, посіяне в душах дітей на таких заходах, впевнено проростатиме й дасть у майбутньому гарні паростки.

 

 

 

 

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий