Тематична зустріч «Чорнобиль. Без права на забуття»

День вшанування ліквідаторів аварії на ЧАЕС

Чорнобиль – один із епохальних поворотів не тільки української історії, але і всього людства. Біль і мужність Чорнобиля  сповнює наші серця тривогою та неспокоєм.

Ми маємо вклонити голову перед людьми, які стали в той далекий трагічний день між техногенною стихією та усім людством. Багатьох з них вже немає з нами. Тільки через багато років приходить до нас переосмислення масштабів цієї трагедії і подвигу ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС. Ми маємо зробити все, щоб у майбутньому подібні катастрофи ніколи не повторювались, а пам’ять про цих людей жила у наших серцях.грудня 2020 року  в районному будинку культури було організовано тематичну зустріч «Чорнобиль. Без права на забуття». Сердечні слова подяки, шани та підтримки ліквідаторам ЧАЕС району висловили голова райдержадміністрації Людмила Головашич, голова районної ради Віталій Савчук та голова громадської організації «Союз Чорнобиль» Микола Поворознюк.

            Розпочалась дана зустріч з покладання корзин квітів до пам’ятника учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС.

Почесними грамотами районної державної адміністрації та районної ради було нагороджено  учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС за вагомий внесок у справу цивільного захисту населення, активну життєву позицію та з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та вручено нагрудні медалі «За врятовані життя» та «За мужність».

              Працівники районного будинку культури  порадували гарним концертом.

Для ліквідаторів аварії на ЧАЕС та всіх присутніх цього дня у залі виступали: жіночий вокальний ансамбль ДМШ (кер. Валентина Волошина), дитячий духовий (кер. Петро Лисак), Лідія Горошко, Наталія Островська, Аліна Яхно, Андрій Погрібняк, танцювальний дует  – Вікторія Телятнікова та Павло Голомовзий.

Наостанок ведуча заходу Олена Чучко подякувала всім присутнім ліквідаторам та побажала їм здорового, мирного та радісного життя.

У фойє будинку культури було оформлено виставку, на якій було представлено ікону «Чорнобильський Спас»,  а також списки ліквідаторів ЧАЕС, які уже відійшли у вічність. Також у центральній районній бібліотеці було представлено виставку-спомин «Життям завадили вселюдському лиху».

 

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий