“Людина року – 2019″

Ричков Микола Леонідович

             За найвагоміші здобутки та професійні досягнення нагородили переможців та номінантів обласної культурно-мистецької акції «Людина року – 2019».

         27 лютого на головному червоному хіднику обласної культурно-мистецької акції «Людина року – 2019»,  на  урочистій церемонії традиційного щорічного нагородження за досягнення та успіхи зібралися кращі з кращих представників інтелектуальної та професійної еліти області – переможці та номінанти конкурсу.

         За найвагоміші здобутки та професійні досягнення в управлінській, економічній, соціальній, культурній, науковій та громадсько-політичній діяльності, а також визначні особисті заслуги нагороджено переможців у тридцяти чотирьох номінаціях – це громадські діячі, держслужбовці, митці, освітяни та науковці, журналісти, медики, аграрії,  працівники промислової, соціальної, комунальної, туристичної та торгівельної сфери, ресторатори, фінансисти, правовики, меценати і благодійники, захисники України і волонтери, спортсмени, дизайнери.

         Комісія конкурсу попередньо підрахувала голоси та визначила імена переможців. Номінантів нагороджували подяками, а переможців – відзнакою. Вручення дипломів супроводжувалося  яскравими концертними номерами відомих колективів та виконавців області.

       «Рік 2019-й був результативним для Вінниччини. Область стала лідером в державі за багатьма показниками соціально-економічного життя. Це було б неможливим без людей, які сьогодні зібралися в цій залі. Саме вони щоденною, самовідданою працею творять майбутнє нашої області. Що означає ця премія? Премія – це, перш за все, визнання. Це мотивація для тих, хто відчуває себе лідером. Вона заснована, аби зберегти, показати Україні і світу всі надбання, таланти, цінності наших людей,  примножити і передати їх у спадок нащадкам», – зазначив голова обласної державної адміністрації Владислав Скальський.

        Переможцем премії «Людина року 2019» у номінації «Діяч культури та мистецтва року»  став РИЧКОВ Микола Леонідович, начальник відділу культури та туризму Гайсинської РДА, заслужений працівник культури України.

Людина року-2019

       Щиро вітаємо Миколу Леонідовича із заслуженою відзнакою і  бажаємо подальших успіхів у професійній діяльності.

        Цьогорічна церемонія нагородження вкотре переконала присутніх в тому, що людський, інтелектуальний потенціал мешканців Вінниччини – безмежний. Найдостойніші люди, справжні патріоти рідної землі та творці нової України були удостоєні почесними званнями, а їхні імена вписані золотими літерами в історію нашого краю.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий