Новорічний ранок

Святий Миколай на свято завітав

 

Безперечно, новорічні свята приносять дітям масу позитивних емоцій. Новий рік асоціюється у малечі з подарунками та ялинкою. Це свята, які дарують задоволення та насолоду, і наш обов’язок – посприяти цьому.

Тому саме напередодні Нового року, 17 грудня 2020 року в святковій залі районного будинку культури  було проведено новорічний ранок для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з особливими потребами та дітей з багатодітних родин.

З прийдешніми новорічними святами маленьких гайсинчан привітали голова Гайсинської райдержадміністрації Людмила Головашич та депутат міської об’єднаної територіальної громади Ірина Марчук, які побажали дітям щасливих свят, радісних канікул, а їхнім батькам – благополуччя, миру і впевненості в завтрашньому дні, а також подарували усім дітлахам солодкі подарунки.


Після їх теплих побажань усіляких гараздів розпочалось веселе святкове дійство із яскравою концертною програмою та цікавими конкурсами від творчого колективу районного будинку культури.

Дітки і хороводи водили, і в конкурсах брали участь, і віршики розказували. Вони на мить опинились у справжній казці, де діють закони чар і створюються дива, оскільки хорошого настрою та відчуття свята дарували діткам справжні казкові герої. Діти щирими усмішками зустрічали новорічних персонажів і разом із ними брали участь в розважальній програмі.

Свято вийшло яскравим та веселим. Незабутні враження, щасливі усмішки батьків і дитячі очі, що сяяли радістю, – найбільша нагорода для усіх організаторів свята.


 

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий