На Гайсинщині вшанували пам`ять захисників Донецького аеропорту

Відкриття мітингу

       Минає шість років від славетної оборони Донецького аеропорту.

16 січня біля Алеї Слави відбувся мітинг з нагоди Дня вшанування пам’яті захисників Донецького аеропорту.

           За стійкість і незламність українських захисників аеропорту назвали «кіборгами». Вони стали символом мужності, відваги та відданості воїнів незалежної України. Фраза, яка увійшла в історію разом з подвигом бійців України – «Кіборги вистояли, не встояв бетон».

           Вшанувати пам’ять захисників Донецького аеропорту прибули заступник голови райдержадміністрації Сергій Несвятий, голова Гайсинської міської ради Анатолій Гук, заступник голови районної ради Оксана Матвієнко, начальник відділу культури молоді і спорту Микола Ричков.

Пам’ять про кожного «кіборга», який надзвичайно важких умовах під нещадним вогнем уламками бетону, в диму, голоді і холоді, проливаючи свою кров, відстоюючи плацдарм, буде жити вічно в серцях українців.

              Не маємо права забути всіх, хто пройшов хрещення вогнем в підвалах та руїнах Донецького аеропорту і повернувся додому. Вони – герої, вони – наші ангели-охоронці, вони робили чесно свою роботу, оберігаючи нас з вами, закриваючи свої грудьми неньку Україну.

          Серед «кіборгів» були і наші гайсинчани: Красножон Ігор Олександрович, Лісовий Борис Іванович, Свіріпа Юрій Федорович, Печак Олександр Васильович.

      Наші Кіборги з плоті і крові, але з залізним духом і неймовірно мужніми серцями!

Ви навчили нас не здаватися, ви нагадали нам, що таке гордість за військо, за державу, за Україну!

 

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий