Золотий голос Гайсинщини!

Капкан Богдана у м. Вінниці

Існує легенда, що коли Господь роздавав різним народам дарунки, українці отримали пісню. Коли нам весело, ми співаємо жартівливих пісень, якщо туга обіймає душу, затягуємо ліричну. Як кажуть, з піснею по життю крокувати легше.

         Мабуть саме за таким девізом вирішила йти по життю жителька Гайсина Богдана Капкан. Вона наділена неабияким талантом, не просто любить співати – пісня живе у її серці, а коли виривається назовні, немає такої людини, яка чула і не захопилася б дзвінким переливчастим голосочком.

Навчалася Богдана у Гайсинській музичній школі під мудрим і вмілим керівництвом Людмили Григорівни Зозулі.

В школі вона була старанною ученицею, відвідувала фортепіанний відділ, займалася вокалом. Брала активну участь в усіх заходах, що проводив колектив музичної школи.

Та й рідній школі №2 жодне свято, жодна урочиста подія не відбувалась без народних пісень у виконані Богдани Капкан.

Дитяче віче -ІІІ “Діти проти війни” (Богдана Капкан ” Я молюся”)


Дуже часто гайсинчани чули її чарівний голосок на районних заходах, які проводив районний будинок культури. Богдана була частим гостем і на обласних святах, де представляла наш гайсинський край.

Богдана завдяки своєму диво-голосу та неабиякій наполегливості й старанності покоряла серця слухачів не лише Гайсинщини та Вінниччини, а навіть України.

Побувала Богдана у 2012 році на ІІ Всеукраїнському телевізійному дитячому пісенному фестивалі-конкурсі «Соловейко України». Співала вона народні пісні рідного краю в подільському національному костюмі, а найголовніше виконувала пісні акапельно. Журі високо оцінили спів нашої землячки та нагородили дипломом І ступеня і кубком «Соловейко» та медаллю з емблемою фестивалю.

У 2013 році у м. Вінниці до Дня Незалежності України Богдана Капкан – виконавиця українських народних пісень була нагороджена дипломом і відзнакою переможниці конкурсу «Людина року» у номінації «Юний митець». А також занесена на обласну дошку пошани «Праця і звитяга вінничан».

У 2015 році Богдан взяла участь у Всеукраїнському конкурсі-фестивалі для дітей та молоді «Осінні зоряні мости» і стала лауреатом І-ї премії, отримала диплом і медаль.

Представляла наш край Богдана і на 3-му Всеукраїнському багатожанровому  конкурсі мистецтв “Зірковий тріумф” і безсумнівно привезла І місце у номінації народний вокал у віковій категорії 13-17 років та ексклюзивну статуетку.

2016 року  гайсинчанку гостинно та привітно зустріли на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Країна Талантів» за підтримки Міністерства культури та Міністерства освіти України, який відбувався у м. Херсон. Богдана представила жанр української народної пісні нашого  краю  і  привезла на Гайсинську землю Гран-Прі.

2016 р. на ІV Всеукраїнському фестивалі-конкурсі автентичних колективів на приз Г.Танцюри. У номінації «Сольний народний спів» Богдана Капкан отримала І місце.

У 2017 році взяла участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі “Зірковий бум 2017″. Наша незмінна переможниця Капкан Богдана під чутким керівництвом талановитого педагога вокалу Зозулі Людмили була нагороджена Дипломом Лауреата І премії в номінації вокальне мистецтво старшої вікової категорії за пісню “Ой туман яром”, Сертифікатом на знижку 25 % для поїздки на міжнародні фестивалі-конкурси мистецтв від продюсерського центру “DS SOUND”, медаллю та кубком.

           Дісталася за період навчання у музичній школі наша зірочка і міжнародних нагород.

З першою нагородою – дипломом ІІ-го ступеня та медаллю, повернулась на Гайсинщину у 2012 році Богдана з Міжнародного конкурсу-фестивалю «Мій світ – мистецтво».

У 2014 році зачарувала своїм голосом професійне журі на І Міжнародному конкурсі-фестивалі дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва «MUZIK START». Богдану нагородили дипломом лауреата І ступеню у номінації «Народний вокал».

Розквітла юна дівчинка, стала красунею, розвиває свій талант та зачаровує тепер своїм прекрасним голосом студентів і педагогічний колектив Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. Навчається Богдана на 3 курсі факультету прокуратури та кримінальної юстиції. Кримінальне право надихає, тому Богдана продовжує радувати своїм чарівним співом жителів Харкова, прославляючи наш гайсинський край.

Відвідує театр української пісні і танцю „Розмарія” в Палаці студентів НЮУ імені Ярослава Мудрого. Разом з колективом приймає участь у всіх концертах та творчих заходах Палацу, була багаторазовою учасницею різноманітних конкурсів, де у складі колективу сольно виконувала українські народні пісні.

Зараз також приймає самостійно участь у Міжнародних та всеукраїнських конкурсах, але дистанційно. Тільки за минулий, 2020 рік, отримала найвищу винагороду, ГРАН-ПРІ, за участь в ІХ дистанційному Міжнародному багатожанровому фестивалі-конкурсі  мистецтв «Свято талантів” (м. Кропивницький),  отримала перемогу, стала лауреатом І премії, взявши участь в VІІ Міжнародному дистанційному мистецькому фестивалі-конкурсі „Grant Fest” (м. Київ) і  лауреатом І премії за участь в 114-му Всеукраїнському конкурсі-фестивалі „Весняний зорепад” (м. Львів)

Наш Гайсинський край багатий талантами. І ми надзвичайно раді, що юна гайсинчанка, Богдана Капкан, продовжує радувати слухачів своїм сильним голосом, прекрасним вокалом та дарувати усім нам дуже щирі, теплі емоції, прославляючи Гайсинський край своїм чудовим виконанням народних пісень.

 

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий