День Соборності України! Сила нації – в єдності!

Національний прапор на честь Дня Соборності

             День Соборності — це державне свято України, яке відзначають щороку 22 січня в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році.

            22 січня 2021 року за участю голови Гайсинської районної державної адміністрації Людмили Головашич, голови районної ради Віталія Савчука, міського голови Анатолія Гука, заступника голови РДА Сергія Несвятого, заступниці районної ради Оксани Матвієнко, начальника відділу культури, молоді та спорту Миколи Ричкова відбулася церемонія покладання квітів до меморіальної стели на Алеї Слави.

З нагоди величної події учасники заходу поклали квіти до підніжжя пам`ятної меморіальної стели і хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблої Небесної Сотні та  полеглих у АТО військових.

Про сторінки історії нашої держави, які стали підґрунтям становлення незалежної соборної демократичної України, розповіла присутнім ведуча мітингу Олена Чучко. У своєму виступі вона згадала 22 січня 1919 року, коли було ухвалено Акт Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської народної республіки, зазначивши, що цей день навічно вкарбувався в історію України величезним святом – Днем Соборності.

Під час заходу звучали натхненні вірші у виконанні працівників будинку культури, адже Україна занадто  довго йшла до своєї незалежності, тому в душах українців народилися проникливі рядки, що засвідчують любов та шану до своєї Батьківщини.

Цьогоріч, зважаючи на карантинні вимоги працівники культури долучилися до символічного онлайн ланцюга єдності, який об’єднає Київ з Сімферополем.

            Сьогоднішнє відзначення Дня Соборності повинно стати ще однією нагодою для об’єднання всього суспільства навколо стрижневої ідеї творення квітучої, незалежної, європейської України.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий