Гайсинчани взяли участь в VІ обласному фестивалі «Різдвяне диво»

Різдвяне диво

З давніх давен різдвяні свята оповиті ореолом казковості й таємничості і назавжди залишають яскравий слід у наших душах. Святвечір і Різдво, свята Маланки, Василя і Водохреща… У них органічно переплелися язичницькі й християнські обряди, на яких віками формувалися звичаї українців. Це ті чисті джерела, до яких припадатимуть в майбутньому наші нащадки.


В цьому році VІ обласний фестиваль народної творчості «Різдвяне диво», у зв’язку з карантинними обмеженнями через пандемію, проходив у форматі   онлайн з  представленням гуртового співу старовинних колядок і щедрівок з усіх куточків Вінниччини.

До участі в нинішньому онлайн-фестивалі долучились  співочі колективи Гайсинщини, які представили на фестиваль відео з виконанням колядок і щедрівок рідного краю.

VІ обласний фестиваль народної творчості «Різдвяне диво» можна переглянути в соціальних мережах за трьома відео сюжетами.

До вашої уваги третя частина, а саме різдвяний концерт “Засіємо добром”. Гайсинський край представляли: зразковий аматорський фольклорний ансамбль “Зозулята” Гайсинського РБК, гурт колядників Гайсинського РБК, народний аматорський фольклорний ансамбль “Берегиня” Рахнівського СБК, народний аматорський ансамбль української пісні “Калинонька” Карбівського СБК.

Обласний фестиваль народної творчості «Різдвяне диво» започаткований управлінням культури і мистецтв облдержадміністрації та обласним центром народної творчості з метою підтримки і розвитку української національної культури.

 VI обласний фестиваль “Різдвяне диво” Сюжет 3 (Різдвяний концерт “Засіємо добром)

 

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий