Орієнтувальники Гайсинщини відкрили сезон

Представники Гайсинщини на відкритому чемпіонаті міста Києва.
         Незважаючи на складні «ковідні» часи, життя, в тому числі спортивне, продовжується.
        13-14 березня столична федерація спортивного орієнтування проводила відкритий чемпіонат міста Києва.        
           Змагання проводились з суворим дотриманням карантинних норм і в них брали участь як кияни, так і сильні орієнтувальними з інших регіонів. Отримали запрошення на них і представники Гайсинщини, добре знані в «орієнтувальних» колах як представники клубу «ГрОТ».
        Зважаючи на те, що команда не мала бюджетного чи будь-якого іншого фінансування, а витрати на проїзд, проживання та стартовий внесок були досить значними, на змагання поїхали спортсмени, які змогли профінансувати себе самі (вірніше – їх фінансували батьки). Таких виявилось шестеро. Це гайсинчани Анікеєнко Софія, Мельник Богдан, Гришанович Ростислав, Борова Катерина, Зєльніков Андрій з Куни та Совенко Юлія з Гранова. Очолював команду голова Гайсинського РФСТ «Колос» Ю.М. Охріменко. 
          Змагання ускладнились несприятливими погодними умовами, особливо в перший день. Середня дистанція, яка була прокладена в околицях міста Вишгород, була важкою як за рельєфом, так і за погодними умовами – мокрий снігом супроводжував всі змагання. 
             Наші орієнтувальними, в таких умовах мужньо боролись за кращі результати , що допомогло при підведенні загальних підсумків. Адже вони визначались за сумою двох дистанцій.
         В другий день спортсмени змагались на спринтерських дистанціях міського орієнтування в м. Київ. На цей раз наші орієнтувальники виступили набагато краще. Більшість з них вибороли призові та близькі до них місця. Це дозволило гайсинчанам виграти медалі за сумою двох днів одразу в двох вікових групах. В групі Ж-10 Борова К. стала третьою, а в групі Ж-19 Анікеєнко С. стала переможницею змагань ,вигравши в дуже сильних суперниць, кандидаток до збірної України.
     Ці успіхи ще раз доводять, що спортивне орієнтування – це один з найперспективніших видів спорту в Гайсинській територіальній громаді і , при достатньому фінансуванні, може гарно презентувати її, як на території Вінниччини, так і в загальнодержавному масштабі.
Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий