Народний аматорський фольклорно-етнографічний ансамбль ансамбль “Надія” завітав на фестиваль “Нетішинські гостини”

Народний аматорський фольклорно-етнографічний ансамбль ансамбль "Надія" завітав на фестиваль "Нетішинські гостини"

Учасники народного аматорського фольклорно-етнографічного ансамблю “Надія” (керівник Каращенко Надія Василівна) представляли наш славний Гайсинський край на Регіональному онлайн фестивалі фольклору “Нетішинські гостини”.

          До участі у фестивалі запрошувались фольклорно-етнографічні гурти, фольклорні колективи, які є носіями, вивчають і відтворюють різні жанри та види фольклору певного регіону (українські народні пісні, танці, обрядові дійства) в автентичній манері. Обов’язковим до виконання була тематика та зміст виступу «обрядовий фольклор весняного циклу».

 

             Зважаючи на умови положення фестивалю цього року його учасниками стали 10 колективів. Відмітили усіх пам’ятними подарунками, смаколиками, дипломами та листами подяки.

               І ось нещодавно до нас на Гайсинщину, у село Новоселівка прилетіли смачні жайворонки з чарівного міста Нетішина!! А разом із ними учасники народного аматорського фольклорно-етнографічного ансамблю «Надія» Новоселівського сільського клубу отримали керамічні мисочки і диплом колективу за участь у Регіональному онлайн фестивалі фольклору.

      А також подяку отримала керівник колективу – Каращенко Н.В. за популяризацію та збереження національних старовинних традицій, звичаїв, фольклору, вагомий внесок у розвиток культури України, підготовку та участь колективу у регіональному фестивалі фольклору “Нетішинські гостини”.

 

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий