«Вогні священні Перемоги над нами квітнуть навесні»

Виставка до Дня Перемоги в Гайсинській центральній бібліотеці
… Війна стала великою, як життя,як смерть.
Воює все людство.
Ніби земна куля влетіла
в якусь криваву
божевільну туманність.
О. Довженко
                    У читальній залі центральної бібліотеки представлено користувачам книжкову виставку «Вогні священні Перемоги над нами квітнуть навесні».
               Минають роки, відлітають у вічність, але є дати непідвладні часу. Битва з фашизмом – далека історія для більшості сучасників. Та живою і невмирущою є пам’ять про тих, хто ціною власного життя відстояв мир, свободу і незалежність Батьківщини, врятував світ від фашистської навали. Святий обов’язок – донести до нащадків історичну правду про війну та її героїв, їх подвиги, радощі перемог та біль втрати бойових друзів, зробити все для того, щоби ніколи не перервався зв’язок поколінь.
           Книги, альбоми, газетно-журнальні статті, представлені на експозиції, допоможуть більше дізнатися про боротьбу нашого народу проти фашизму та вшанувати пам’ять наших дідів та прадідів.
             
     Основна мета книжкової виставки – показати          відвідувачам, якою великою ціною нашого народу       дісталася Перемога і ще раз нагадати, що цей 
всесвітньо-історичний подвиг не згасне
у віках, він назавжди залишиться у
вдячній пам`яті людства.
У ці травневі дні Україна вшановує пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом, а також усіх жертв цієї жахливої війни. До  Дня пам`, а також 76-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.В юнацькому відділі також оформлено книжкову виставку “Свідчення для нащадків”
Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий