Відзначення Міжнародного дня музеїв

До Міжнародного Дня музеїв
19 травня в Україні відзначали Міжнародний день музеїв.В читальному залі центральної бібліотеки зібралися працівники музеїв Гайсинської міської ради.
                Зі святковими побажаннями до присутніх звернувся начальник відділу культури, молоді і спорту Гайсинської міської ради Микола Ричков.
                 Кращих працівників було нагороджено грамотами та подяками.
                 Свої музичні вітання надсилали працівники міського будинку культури -
Наталія Островська
Катерина Шуляк
                Для України цей день виходить далеко за межі професійного свята й має загальнонаціональне значення, адже здатність зберігати та збільшувати свою культурну спадщину свідчить про зрілість і духовний розвиток нації.
                Завдяки самовідданій творчій праці тих, хто присвятив своє життя розвитку музейної справи, дбайливо зберігається й примножується спадщина, поєднується минуле, сьогодення й майбутнє, виховується почуття прекрасного, повага до народних традицій і любов до національного мистецтва.
З нагоди цього свята музей фольклору Гната Танцюри проводив «День відкритих дверей».
Першими цього дня у музей завітали учні 5-А класу СЗШ №4 з учителем мови і літератури О.Я.Хлівною.
Вони з цікавістю переглянули музейну експозицію, познайомились з численними зразками народної творчості, рукописами праць, особистими речами, подарунками видатному фольклористу.
Зробили селфі з музейними експонатами. Відвідування музею залишиться для них на добру пам’ять.
Також  було проведено екскурсію в музеї АТО.
На екскурсію завітали учні школи – ліцею №7.
З нагоди Міжнародного дня музеїв в Новоселівському сільському клубі було проведено День відкритих дверей «Музейні гостини».
 Також було підготовлено  віртуальну подорож світлинами експозицій краєзнавчої кімнати та картинною галереї Новоселівського сільського клубу.
Ви зможете переглянути у фейсбуці за ссилкою https://www.facebook.com/groups/161228972509674/permalink/213507517281819/
 Спілкуючись з жителями, слухаючи розповіді старшого покоління про події, що відбувалися в селі, виникла ідея створення краєзнавчої кімнати при клубі, щоб минуле не пішло у безвість, щоб молоде покоління знало свій край.
Серед експонатів можна побачити документи про відомих людей села, предмети побуту, вишиті рушники і сорочки, крашанки, писанки, але найбільшою гордістю є гончарні скарби села – вироби відомих гончарів села, області, України, а навіть і світу братів Якова і Якима Герасименків, та їхніх послідовниць, Міщенко Ф.І., Шпак Т.І. . Представлені також стародавні фото.
Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий