Випуск у народному танцювальному колективі «Блискавична Посмішка»

DSC_3611

           26 травня в міському будинку культури відбулося маленьке свято для батьків, друзів дітей, які сьогодні випускаються з народного танцювального колективу «Блискавична Посмішка», керівником якого є Алла Миколаївна Поздоровкіна.

              Десять років вони були частинкою колективу, крок за кроком освоюючи та вдосконалюючи свою творчу майстерність, дарували людям радість та гарний настрій, їх зустрічали бурхливими оплесками. Вони є лауреатами міжнародних, всеукраїнських, обласних конкурсів-фестивалів, учасниками міських та районних заходів.

            Вони залишають колектив, але в серці керівника колективу і в серцях своїх друзів вони завжди разом з нами.

            Ми гордимося, що в нашому маленькому місті є «Посмішка», яка дарує всім не тільки добрий настрій, пропагуючи танцювальне мистецтво, а й здобуває славні перемоги, прославляючи цим наш Гайсинський край.

          Для усіх рідних, друзів народний танцювальний колектив естрадно-спортивного танцю «Блискавична Посмішка» подарував чудові танцювальні композиції.

          Найщиріші слова для учасників та керівника колективу лунали від голови районної державної адміністрації Людмила Головашич, начальника відділу освіти Гайсинської міської ради Валентина Шрамко, які подякували випускникам колективу за активну участь у житті громади та батькам за постійну підтримку колективу. Висловили особливу вдячність керівнику колективу Аллі Поздоровкіні за  її ініціативність та високий професіоналізм.

         Валентина Миколаївна також вручила подяки від відділу освіти та подарунки усім випускникам колективу.

             Також із вітальними  словами до випускників звернулися директор міського будинку культури Світлана Кузнєцова, директор міського будинку школярів Артем Турчин.

             Випускникам були вручені пам’ятні подарунки від відділу культури, молоді та спорту, а також подяки від міського будинку школяра за активну участь у житті школи.

             Найкращі пісні звучали на адресу колективу і для усіх глядачів співали

Дарія Захарова-Кучерук

Катерина Шуляк

сімейний дует  – Андрій та Наталій Погрібняк

            Отримували вітання від танцювального колективу «Дитинство». Керівник колективу Марина Стус є теж випускницею «Посмішки».

А також від інших випускників колективу…

        Молодші учасники «Блискавичної Посмішки» від душі порадували виступами своїх рідних та друзів, витримавши танцювальний марафон.

                Всі учасники цього свята були заслужено підтримані аплодисментами вдячних глядачів.

              Протягом випускного свята випускниць та вихованців колективу, керівника та батьків  супроводжували то сміх, то сльози. 

Концертна програма була надзвичайно насиченою, цікавою та колоритною. На сцені відбувалось справжнє дійство! 

             Бажаємо вам, дорогі випускники «Блискавичної Посмішки» невичерпної наснаги, нових цікавих ідей, любові, щастя, гармонії у житті і творчості, міцного здоров`я, великих перемог.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий