Віртуальна виставка «Моя незалежна країна – вільна сильна Україна»

Моя незалежна країна вільна jpg
             24 серпня ми святкуємо 30-річницю Незалежності України. Україна в порівнянні – молода незалежна держава, історія якої сягає сивої давнини. Позаду лишився тернистий шлях боротьби за незалежність, попереду був нелегкий і непростий процес побудови нової держави, громадянського суспільства, утвердження демократії.
       За цей період перед світом постала нова держава з давньою історією, оригінальною духовною культурою, працьовитим народом. Тут наші давні корені, тут наша земля, яка дала нам горде ім’я – українці.
           Україна… В одному цьому слові і для нас, і навіть для чужинців бринить музика смутку і жалю… Україна – країна трагедій і краси, країна, де найбільше люблять волю і найменше знали її, країна гарячої любові до народу і чорної йому зради, довгої вікової героїчної боротьби за волю. Шлях України позначений високими степовими могилами, руїнами та прекрасними, безіменними, невідомо коли і ким складеними піснями.
           Святкуючи тридцятиріччя незалежності держави, хотілося б повернутись обличчям до багатовікової культури нашого народу, напитись із її прозорих джерел, що живлять наш дух, оберігають чистоту душі, стають опорою в повсякденному житті.
             Сподіваємось, що наша віртуальна виставка «Моя незалежна країна – вільна сильна Україна» допоможе вам в цьому.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий