«Гайсинщина крокує крок за кроком»

Гайсинщина крокує крок за кроком
             24 серпня 2021 року виповнюється тридцять років від дня прийняття Верховною Радою України історичного документу “Акту проголошення Незалежності України”. За цей час відбулось багато змін і в державі і в нашому краї.
Тридцять років для історії людської цивілізації – це лише одна мить. Для України, в тому числі і нашого краю з часу здобуття незалежності в 1991 р., ці тридцять років умістили цілу епоху, наповнену подіями і процесами доленосного значення.
         Гайсинський край, як важлива складова частина України, всі тридцять років не залишався осторонь тих суспільно-політичних та економічних перетворень, що відбувались в країні.
              Завдяки наполегливій праці наших працелюбних земляків, вдалося забезпечити функціонування соціально-економічної сфери та зберегти культурно-освітній потенціал.
               Гайсинська центральна бібліотека у віртуальній презентації «Гайсинщина крокує крок за кроком» пропонує Вам ознайомитися з матеріалами, які розкажуть про досягнення і зміни в житті наших земляків в період Незалежності, про сьогодення Гайсинщини.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий