Віртуальна мандрівка «Гайсин: через історію в сучасність».

Гайсин через історію в сучасність
                    Яке чудове наше місто Гайсин!
             Воно розкинулось на обох берегах річки Сіб. Місто має вражаючі краєвиди, чарівну природу, пам’ятники історії та культури, свою неповторну історію, тут живуть, працюють і творять талановиті люди.
             У глибину століть сягають витоки історії нашого славного краю, який був центром історичних і пам’ятних подій суспільно-політичного та культурного життя, що вирувало на теренах України. За свою майже 500-річну історію місто пережило різні історичні періоди. Пронеслися над Гайсином урагани революцій, громадянської війни та спустошливі війни. Вулиці і майдани міста над Собом пам’ятають чимало народних повстань і страйків.                               Відвирували роки колективізації, індустріалізації, які принесли не лише жаданий поступ, а й голодомори і репресії, період фашистської навали і відбудови, перебудови і боротьби за незалежність. А як змінювалось наше місто! З невеличкого містечка воно перетворилось на гарне сучасне місто з розвиненою інфраструктурою, гарними вулицями, парками, площами.
           Напередодні святкування Дня міста Гайсинська центральна бібліотека пропонує віртуальну мандрівку «Гайсин: через історію в сучасність».

 

   Старожили з ностальгією згадають старі куточки, вулиці, площі, будівлі,

а молодь з цікавістю познайомиться з колишнім Гайсином.

           Тож, запрошуємо до подорожі!
Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий